Zakończenie projektu

7 października 2022 r. odbyło się uroczyste podsumowanie projektu "Stronger Together"- "Silniejsi Razem". Gościem honorowym naszej uroczystości był pan Dariusz Kapinos radny Częstochowy, Przewodniczący Komisji Edukacji.
Na zakończenie projektu odbyły się jeszcze finałowe rozgrywki w ping-ponga, wyścigi połączone z ciekawymi konkurencjami. Potem dzieci oraz młodzież ukraińska i polska śpiewała i tańczyła. Po części artystycznej zaproszony gość p. D. Kapinos i p. Dyrektor M. Bokwa wręczyli dyplomy i nagrody uczestnikom projektu. Rozdano też słodycze i soki. Szkoda, że projekt dobiegł już końca. Na szczęście zostaną ciekawe wspomnienia i mnóstwo wrażeń. Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną zabawę!